Добрий день! Підскажіть будь ласка, мама пройшла обстеження поперекового відділу хребта, кабінет магнітно-резонансної томографії

Добрий день! Підскажіть будь ласка, мама пройшла обстеження поперекового відділу хребта, кабінет магнітно-резонансної томографії. Що ви можете сказати по цим висновкам і наскільки це серйозно?:Міжхребцеві диски дегенеративно змінені, кили дисків в спинномозковий канал в сегментах L1-L2 до 4,0 мм парамедіанно, з секвестрацією до 14мм, L2-L3 до 3,9 мм парамедіанно, L3-L4 до 3,9 мм парамедіанно, L4-L5 до 3,5 мм парамедіанно.Висновок: остеохондроз поперекового відділу хребта. Кили дисків в спинномозковий канал в саементах L1-L2, L2-L3, L3-L4, L4-L5. Сколіоз поперекового відділу хребта першої ступені. Спондилоартроз.

Ответы врачей 1

Карась Вячеслав Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. М.Коцюбинского, 8а, Центральная Дорожная клиническая больница
Телефон: 0688124436
Консультация нейрохирурга. масаж, физиотерапия, Корсет. Противоотечные, трофикостимулирующие средства. Мануальную терапию делать нельзя.