доброго дня!у мене в коліні були болі і я не могла його зігнути

доброго дня!у мене в коліні були болі і я не могла його зігнути.лікар мені призначив пити німесил та мазь денебол.спочатку це допомогло,але інколи біль знову зявляється.з чим це повязано і що потрібно робити?

Ответы врачей 3

Специалист
Зазначену Вами проблему \"з чим це повязано і що потрібно робити?\" можливо вирішити після обстеження колінного суглобу: лабораторні аналізи та, при необхідності, МРТ. Шляхом дистанційного спілкування дана проблема не вирішується. Бажаєте якісного лікування, звертайтесь на очну консультацію. Тел.: +38 0984760011.
Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
Невозможно ответить на данній вопрос заочно.
Карась Вячеслав Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. М.Коцюбинского, 8а, Центральная Дорожная клиническая больница
Телефон: 0688124436
Доброго дня, потрібно клінічно оглянути та остежити ваше коліно (рентген, УЗІ, МРТ ) - при необхідності. Схоже , що у вас пошкоджений мениск. Радий вас буду бачити на консультації. В нашій клініці є можливість лікування пошкоджених менисків артроскопічно.