Доброго дня!В мене одна нога трішечки коротша від іншої

Доброго дня!В мене одна нога трішечки коротша від іншої!Я помітила це під час занять фітнесом.Мязи на правій частині тіла помітно більш підтягнені,ніж на лівій!Порадьте що мені можна зробити в даній ситуації!Відчуваю дискомфорт!Дуже дякую!

Ответы врачей 2

Сапон Петр Петрович
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Братиславская 3, КГКБСМП, отделение травматологии №1, ул.Рижская 1, Травмпункт Шевченковского района
Телефон: +38 067 892 33 22
Добрый день. Необходим осмотр травматолога на наличие плоскостопия обеих стоп с разной степенью выраженности в связи с чем формируется сколиотическая осанка...
Специалист
Доброго дня. Чому Ви Христино не пишете в одному листі питання. У Вас, ймовірно, формується сколіоз хребта. Необхідна консультація ортопеда та рентгенобстеження.