Доброго дня у мене перша чистка була 1 червня, причина(пішли коричневі виділення,завмерша вагітність на 4...

Доброго дня у мене перша чистка була 1 червня, причина(пішли коричневі виділення,завмерша вагітність на 4 тижні), в серпні я знову завагітніла і знову були виділення 5 вересня зробили чистку. Зараз вже 7 жовтня місячних ще немає? У мене такі питання:1. Чому ситуація знову повотрилась? 2. Чому не має місячний? Наперед дякую за відповідь. Дле мене це дуже важливо.

Ответы врачей 1

Попова Татьяна Алексеевна
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, клинках МД Клиник, ул.Е.Пчелки 3а и Медисвит, ул. Р.Окипной, 4б
Телефон: (044)3930000
Невозможно заочно определить почему нет менструации и почему была запершая беременность. Одно можно сказать определенно - совершенно безответственно не предохраняться от беременности после выскабливания. Нельзя беременеть 4-6 месяцев. А пока стоит посетить врача очно и разобраться в причинах заперших беременностей и теперешнем отсутствии менструации.