Добрий день! У мене таке запитання

Добрий день! У мене таке запитання. Місяць тому, десь під середину грудня у мене з"явилися (вперше) симптоми гаймориту, закладеність носу, головний біль, біль у верхній щелепі, насморок. Я звернулася до лора і мені призначили рентген. Так склалося, що не було можливості забрати результати рентгену і відвідати лікаря протягом 2 тижнів. Всі симптоми зникли абсолютно за цей період. я протягом цього часу приймала амоксиклав, парові інгаляції з аромаоліями, синупрет, промивала носові ходи розчинами. Коли прийшла все ж уже через 2 тижня за результатом рентгену, там був рідини в обох пазухах, і лор поставила діагноз "двосторонній гнійний гайморит" та запропонувала стаціонарне лікування уже без наявних симптомів гаймориту. Будьласка, Ви як професіонали, порядте, чи заважди у таких випадках показані проколи у стаціонарі? чи існують інші методи лікування?

Ответы врачей 1

Кот Вячеслав Федорович
лор
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Днепровская набережная 25, Клиника «МЕДИСВИТ»
Телефон: 8 (067) 506-52-06, (095) 465-50-52
Добрий день, Оксана. Якщо Ви пройшли повний курс медикаментозного та фізіотерапевтичного лікування (на протязі 10-14 днів), у Вас відсутні будь-які скарги та ознаки гаймориту на протязі 1-2 тижнів, можливо вважати, що Ви повністю одужали. Щоб достоменно упевнитись у цьому, необхідно зробити контрольний рентген знімок приносових пазух. Детальніше на Ваші запитання зможе відповісти ЛОР лікар після очного огляду. Всього найкращого. Бувайте здорові.