У дитини 13 років збільшені гланди внаслідок частих ангін, вночі безперервно хропе. Аденоїди видаляли 2...

У дитини 13 років збільшені гланди внаслідок частих ангін, вночі безперервно хропе. Аденоїди видаляли 2 рази. Сказали, що треба з гландами щось робити. Які тепер є методи?

Ответы врачей 1

Кот Вячеслав Федорович
лор
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Днепровская набережная 25, Клиника «МЕДИСВИТ»
Телефон: 8 (067) 506-52-06, (095) 465-50-52
Добрий день, Лариса. При збільшенні піднебінних мигдаликів що заважають диханню вночі, ковтанню та супроводжуються частими ангінами показано часткове або повне їх видалення. Операцію доцільно проводити під загальним наркозом. Узгодьте таку можливість/потрібність зі своїм лікуючим лікарем. Детальніше зможу відповісти на Ваші питання після очного огляду. Всього найкращого.