багато років між анальним отворим і піхвою наріст у вигляді малесенького 5 мм хвостика, що...

багато років між анальним отворим і піхвою наріст у вигляді малесенького 5 мм хвостика, що це?

Ответы врачей 1

Ткаченко Федот Геннадьевич
проктолог
Адрес: г. Киев, Украина, Проктологический центр Украины
Телефон: 8-050-3584323
Добрий день пані Олю. Те утворення, що Ви описуєте в своєму листі може бути або папіломою перианальної шкіри, або гіпертрофованою анальною бахромкою. Однак це тільки теоретичне заключення. Для того щоб поставити правильний діагноз необхідно пройти консультативний огляд квалфікованого проктолога. З повагою Ткаченко Федот Генадійович.