доброго дня, лікарю. вибачте, що турбую, але в мене трапилась така ситуація: вчора в...

доброго дня, лікарю. вибачте, що турбую, але в мене трапилась така ситуація: вчора в мене був розвантажуваьний день. я пила багато рідини, їла яблука, салат і 2 вареник яйця. але так співпало, що саме вчора я й застудилася. боліло горло, сльозилися очі, нежить. ну, думаю, як завжди пройде саме, поп'ю чайку, випила грипекс. сьогодні зранку мене почало нудити. а потім довелося подружитися з унітазом, бо виникла блювота. оскільки вчора я майже не їла звичної їжі, то в блювотинні видно мокроту. і от тепер я п'ю, щоб не обезводнитися і бігаю до туалету. підскажіть, будь ласка, чи не дуже це серйозно, і що ви б порадили робити?

Ответы врачей 1

Горбачева Анна Дмитриевна
лор
Адрес: г. Киев, ул. Круглоуниверситетская 3-5 (метро Театральная, Крещатик)
Телефон: 380684718318 (администратор клиники)
Зверніться до лікаря-терапевта або до гастроентеролога.