Доброго дня ! В мене така проблема я з нею в перше стекнувся

Доброго дня ! В мене така проблема я з нею в перше стекнувся. Мені 25 років і 1 неділю назад я помітив нарост на аносі. Порившись в неті знайшов що це геморой. Знайшов метод лікування РЕЛІФ АДВАНС в мазі і 4 рази в день застосовував. все ішло добре на покращення і я вже почав заспокоюватись но виникла ще одна проблемка висипка і дуже сильно сербить і чухається а самого геморою вже майже нема порадьте щось ???

Ответы врачей 1

Ткаченко Федот Геннадьевич
проктолог
Адрес: г. Киев, Украина, Проктологический центр Украины
Телефон: 8-050-3584323
обрий день пан Микола. Думаю, що це у Вас алергічна реакція на мазь. Припиніть використання Реліфа + попримайте "Лоратодін" по 1т на ніч 3-5 днів. Якщо проятгом 1-2 днів не буде покращення - зверніться на консультацію до проктолога і дерматовенеролога. З повагою Ткаченко Федот Генадійович.