Доброго вам дня. В мене є велика проблема - з періодичністю 5 разів на рік...

Доброго вам дня. В мене є велика проблема - з періодичністю 5 разів на рік я підвертаю ногу в коліні. Мені 21, таке почалося десь із 10-13 років. Я послизаюсь, щось в коліні зрушується, падаю, коліно дуже болить, напухає, і боляче його згинати наступних кілька днів. Найсильніша біль в тому місці, якщо ви подивитесь зараз на своє коліно і уявно розділите його на 4 частини, як циферблат годинника, то найгірше в частині між 6 і 9 циферблата. Що це може бути таке і як його лікувати? Заздалегідь спасибі.

Ответы врачей 2

Рокита Тарас Григорович
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, Городская клиническая больница № 7, Клиника доктора Линько.
Телефон: 80679347061 (до 19.00)
необхідна очна консультація, детальніше www.arthroscopy.kiev.ua
Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
Шановна Лия ! Для встановлення діагнозу в подібних випадках потрібен, як мінімум, очний огляд суглоба. Узгодити зі мною день та час очної консультації можна за тел 067 408 21 27.