Возможна ли беременность?

Есть ответ
Скажите, пожалуйста, читала, что при беременности могут быть менструации? У меня нет никаких отклонений и последняя менструация была без задержки 15.01, половой акт был 24.12. Делала несколько тестов разных фирм все отрицательные. До следующей менструации 3-4 дня, немного ноет живот и поясница. Есть ли вероятность беременности?

Ответы врачей

Ганущак Андрей Васильевич

Ганущак Андрей Васильевич

Доброго дня, marika82! У Вас є всі шанси! Вірно, в ті дні циклу при вагітності, коли раніше мала б початися менструація часто відбуваються невеликі відшарування ендометрію, що супроводжується кров'янистими виділеннями, ці дні вважаються найбільш небезпечними у плані можливих викиднів. При настанні вагітності утворюється гормон – хоріонічний гонадотропін людини, з'являєть в крові спочатку в незначних концентраціях і протягом перших тижнів збільшує свою концентрацію в тисячі разів. Для його точного визначення необхідно проводити дослідження по крові, чутливість від 1 мМО/мл. Інший метод (тест-смужка) визначає гормон в сечі, це не настільки чутливий метод, щоб реагувати на мінімальну кількість гормону одразу, і в середньому потрібно від 10 до 14 днів (спіівпалає з датою початку менструації), щоб концентрація ХГЛ досягла межі чутливості тесту (від 10 мМО/мл). Тест з високою чутливістю рекомендовано зробити вранці для того, щоб концентрація ХГЛ в сечі була достатньою, краще не мочитися перед ним 6-8год.

Палыга Игорь Евгеньевич

Палыга Игорь Евгеньевич

Добрый день! О вероятности беременности можно говорить только при задержке месячных. В таком случае рационально сдать кровь на ХГЧ или пройти тест по утренней моче в домашних условиях. Если задержки еще нет, то логично, что тесты сейчас отрицательны, как и УЗД на таком маленьком сроке ничего не покажет.