aipetri | 2014-02-08 12:05:26

Коричневые выделения беременность

Добрый день ! У меня беременность 9 недель протекает нормально не тошнит не болит живот, болел раза два за все время, пью фолиеву витамин Е и пренатал форте. Сегодня утром были коричневые выделения обычной структуры после обычного цвета выделения, живот не болит, только справа там где лимфоузлы внизу на згибе ноги немного тянет где- то на сантиметн в ногу и все, не знаю что делат , помогите!!!!

Ответы врачей 1

Ганущак Андрей Васильевич
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, улица Пушкинськая,38 Клиника эстетики тела и пластической хирургии РомиТаль | RomiTal"
Телефон: +38 (068) 778 8818
Доброго дня! Є кілька критичних періодів у розвитку вагітності, один з них - 9-12 тижнів гестації, в цей період іде формування плаценти. Причиною появи кро’янистих виділень може бути гіпертонус міометрію (інколи без особливо значимих відчуттів), що призводить до відшарування оболонок плода (початковий мимовільний викидень) або ж утворення ретрохоріальної гематоми. Також можлива поява таких виділень з ерозивних поверхонь шийки матки. Онлайн консультація в повному об’ємі не може бути інформативною, оскільки відсутній огляд. Раджу Вам сьогодні звернутися до лікаря-гінеколога в черговий заклад.