yegor | 2014-02-08 21:13:18

волосяний покрив на обличчі

Добрий день. Мені 20 років. Проблема з ростом волосся на обличчі, а саме, ділянка на підборідді на якій зовсім немає волосся. (Навколо цієї ділянки волосся є)

Ответы врачей 1

Николаева Зоя Ахмедовна
дерматолог
Адрес: г. Киев, Украина, ул.Днепровская набережная, 23, Центр эстетической медицины "Goravsky"
Телефон: 8044 220 47 17
Доброго дня! Вважаю, що це не є привідом для турбування! Якщо ж Вас це дуже хвилює, зверніться до спеціаліста-тріхолога, щоб він Вас оглянув і зробив висновки. Бажаю удачі!