myroslava1118 | 2014-02-13 15:55:54

Не можу завагітніти

Доброго дня, мені 23 роки, ні разу не рожала і не була вагітною, вже як 2 роки не можу завагітніти, лікарі і самі точний діагноз не можуть сказати, останій раз коли ходила до гінеколога вона сказала, що в мене мультифолікулярна фаза яичников приписала мені курс лікування циклодинон, дуфастон з 15 дня М 10 днів, прегнил 1500 на 3,6,9, день М, я прокололась і після 9 дня М у мене на 5 день тобто на 14 день М, пішла Менструація, повинна бути овуляція пішли М, чому коли в мене стабільно ідуть місячні без затримки і через 28 днів. Поясність мені будь ласка, що це за лікування в мене таке, замість того, щоб була овуляція пішли М, і груди почали боліти перед М такого раніше не було. Буду вдячна за відповідь

Ответы врачей 1

Аблялимова Альбина Шевкетовна
Адрес: г. Киев, Украина, Медицинский центр "Здоров`я родини"
Добрый вечер. Скажите, а вам назначались какие-либо обследования?