Еленаs | 2014-02-13 21:46:21

сахарний діабет

Добрий день! Прошу Вашої допомоги. Мені 44 роки, хворію діабетом 1 рік. С-пиптид у мене був 1,04, лікувалась таблетками: діабетон та глюкофаж сахара були 7-10, а останнім часом сахар значно підвищився 14-16 и с-пептид вже став 0.78. Запропонували перейти на інсулін- фармасулін, та я маю надію на покращення мого стану. Підскажіть будь-ласка, як бути, чи можна вирівняти ситуацію цукрознижуючими таблетками.

Ответы врачей 1

Таран Лилия Федоровна
эндокринолог
Адрес: г. Киев, МЦ 'Универсальная клиника 'Обериг''
Телефон: [email protected]
Доброго дня! Не втрачайте час! Вірогідно у Вас з самого початку почав розвиватись повільно прогресуючий цукровий діабет 1 типу у дорослих. Він відрізняється від ЦД 1 типу у дітей та більш молодих людей повільним розвитком, але закономірно досить швидко ровивається інсулінова недостатність, що потребує корекції глюкози крові саме інсуліном. Для власного заспокоєння можете здати аналіз крові на атитіла до глутамілкислої декарбоксилази та антитіла до тирозинфосфатази, підвищений рівень яких являється маркером ЦД 1 типу (найбільш часто підвищуються саме ці антитіла).