Наталисса | 2014-02-22 09:48:42

Результаты анализов

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, являются ли нормальными результаты анализов, сделанные в 1-м триместре беременности: прогестерон -22,39 нг/мл, эстрадиол - 562,8 пг/мл. 1-й день последней менструации - 17.01.2014. Год назад был выкидыш. Возраст - 31год. Детей пока нет.

Ответы врачей 1

Ганущак Андрей Васильевич
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, улица Пушкинськая,38 Клиника эстетики тела и пластической хирургии РомиТаль | RomiTal"
Телефон: +38 (068) 778 8818
Доброго дня, Наталисса! По днях меструації та 28-30 денному менструальному циклі передбачуваний термін вагітності 2-3 тижні. По показниках рівня естрогену та прогестерону - дані норми для даного терміну гестації, що в динаміці будуть наростати. На рахунок обтяженого гінекологічного анамнезу (мимовільний викидень), раджу Вам звернутись на прийом до лікаря-гінеколога з метою ранньої діагностики та попередження всіх факторів, що можуть зашкодити в подальшому (якщо все, це не було проведенно прегравідарно).