Tsudo | 2014-02-28 16:45:34

Болі в голові

Доброго дня! У коханого вже впродовж багатьох років часто болить голова, це може бути навіть від дуже легких ударів чи перевертань. Струсу мозку ніби ніколи не було, у дитинстві його на велосипеді збило авто, проте запевняє, що після цього його перевіряли і струсу не виявили. Це нормальний стан? Якщо ні, то що це б могло хоч приблизно бути і до якого лікаря звертатись?

Ответы врачей 1

Вакула Наталiя Станiславiвна
диагност
Стоит обратиться к невропатологу. Все необходимые обследования доктор назначит по результатам вашего опроса.