julia19.09.1988 | 2014-03-02 13:01:01

які протизаплідні обрати?

добрий день! в мене повишене оволосіння, здавала багато аналізів повишений ДГЕА-С 498,7 при нормі від 98,8-340 і кортизол 23,24 при нормі 6,2 - 19 , тестостерон вільний на верхніх межах 3,44 МРТ наднирників робила, все добре.......призначили гормони.... коли 3 дні колола дексометазон , то всі показники стали в норму а через 2 місяці все знов повишилось... Лікар ендокринолог назначила протизаплідні но сказала що можуть бути любі чи Діане35 чи Ярина чи Жанін...... а в аптеці мені кажцуть що обовязково має лікар назвати якісь конкретні,бо це дуже індевідуально.....що ви можете мені порадити?

Ответы врачей 1

Деньгуб ( Нестеренко ) Мария Станиславовна
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, Украина, ул.Пимоненка,10, Поликлиника шевченковского р-на № 2
Телефон: 095 934 15 06
Посоветовать может врач который вас видел очно. Заочно гормональные препараты не назначаются.