olgabelokon | 2014-03-08 15:50:34

Плоска бородавка чи молюск

Доброго дня! Моєму синочку 1,5 року, 3 місяці назад він упав і поцарапав носик, коли зробився струпчик він його здер нігтиками десь 3 рази підряд. Коли ранка загоїлася на її місці зробився подовгуватий бугорок,який на 1 мм виступає над поверхнею іншої шкіри. Якщо придивитися то у тому бугорку є 5-6 біленьких вкраплин. Ми були вже у 2 дерматологів - один сказав що це плоска бородавка, а інший що це молюск,але лікування ніякого не призначили. Сказали що це не страшно і нічого непотрібно з тим робити. Підкажіть будь ласка як нам точно знати що воно таке і чи існує якесь лікування, це ж лице дитини...Якщо потрібно я скину фото того новоутворення...- тільки дайте ссилку куди відправити фото. Допоможіть нам будь ласка!

Ответы врачей 1

Колодченко Егор Васильевич
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Р. Окипной, 4, Главный врач клиники "Когерент"
Телефон: тел. (044) 569-34-08, 331-30-85
ну вам же врач сказал "...що це не страшно і нічого непотрібно з тим робити...", что еще вы хотите услышать???? я не понимаю....?