anya-tet | 2014-03-18 22:16:39

вагітність та оклюдер

Доброго дня!Я півтора роки тому оперувалася у Дітковського Ігоря Олександровича (ендоваскулярне закриття). Почуваю себе добре.Велике Вам дякую! Скажіть,будь ласка, думаю вагітніти, чи є якісь обмеження-поради?Чи потрібно буде повідомляти лікаря при пологах, що у мене оклюдер?

Ответы врачей 3

Дитковский Игорь Александрович
кардиохирург, кардиолог
Адрес: г. Киев, Украина, Национальный институт сердечно-сосудистой хирургии им. Н.Амосова НАМН
Телефон: 044 275 61 48
Здравствуйте, Аня! Рад, что у Вас все хорошо. Ограничений никаких нет, Вы теперь абсолютно здоровы! Акушера, конечно, предупредите, Вам нет ограничений со стороны сердца на родоразрешение естественным путем. Если нужно, приезжайте к нам в институт Амосова на консультацию и мы Вам выпишем необходимые документы. Больше информации о том, как себя вести после эндоваскулярной операции Вы можете найти на сайте occluder.com.ua
Гудзенко Тарас Борисович
кардиохирург
Адрес: м. Івано-Франківськ, Україна, вул.Федьковича 91 А, ЛДЦ "Сімедгруп"
Телефон: +380980719623 +380665674294
Немає ніяких обмежень до вагтності, потрібний ЕХОКГ -контроль 1раз на рік
Сиромаха Сергей Олегович
Адрес: г. Киев, Украина, Национальный институт сердечно-сосудистой хирургии им. Н.Амосова НАМН, Главный врач
Телефон: 044 275 10 04
Добрий день! Протипоказів до вагітності через 3 роки після імплантації окклюдера немає. Але рекомендую Вам приїхати на консультацію до інституту з метою перевірки стану Вашого серця до вагітності.