Svitlana1708 | 2014-03-20 13:12:51

Щитовидна залоза

Добрий день! Мені 28 років. Поясніть мені будь-ласка узд щитовидної залози. Права доля: ширина-16, довжина-52, висота-18, об"єм-7,17см3. Ліва доля: ширина-14, довжина-52, висота-18, об"єм-6,28см3. Розташована типово. Конструкція залози від оточуючих тканин добра. Перешийок 3 мм. Сумарний об"єм залози становить 13,45 куб.см (по методу Brunn). Об"єм залози на верхній межі вікової норми. Структура обох часток однорідна, ехогенність звичайна. Васкуляризація залози середня. По ходу кивальних м"язів і судинних пучків шиї, патологічно змінені лімфатичні вузли не виявлені. Я зараз вагітна і у мене почалась тахікардія. Чи може бути це зв"язано з щитовидкою? Що потрібно робити? Буду дуже вдячна за відповідь!

Ответы врачей 1

Домбровская Наталия Сергеевна
Адрес: г. Киев, Украина, ГУ «Национальный научный центр радиационной медицины Национальной академии медицинских наук Украины»
Телефон: +38(093)0318526
Здравствуйте. По структуре щитовидная железа без патологии. но узнать как она работает функционально мы можем только сдав гормоны, а именно ТТГ. если он в пределах 0,2-2,5 мкме\мл, то щитовидная железа здорова.