disappointed | 2014-03-22 12:05:54

CA-125

Доброго дня! Напишіть, будь ласка, що мені потрібно перевірити (чи потрібно здати якісь аналізи), якщо на протязі грудня 2013-лютого 2014 я здавала онкомаркери СА-125 і були такі цифри, в "Сінево" - 212,3, у "Віролі" - 230, і в нашій місцевій онколікарні, останній - 149,7. 19.02.2014 мені була здійснена екстирпація т/матки та придатку з трубою (одного придатку з трубою не було вже 16 років). Гістологія показала,що все доброякісне. Чому такі були завишені цифри СА-125? Може мені ще потрібно здати аналізи на інші органи? Заздалегідь щиро дякую.

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня! Якщо по результатам гістології ситуація задовільна, то більше обстежуватися не потрібно, тільки періодично відвідувати гінеколога для контролю. Результат тільки одного показника (!) не дає можливість поставити остаточний діагноз, треба було здавати комплексний аналіз, наприклад СА 125 + НЕ 4.