Наталя | 2014-03-31 14:19:06

суха себорея

Доброго дня, В мене проблема з шкірою голови. Суха себорея не дає мені спокою декілька років. Борюся з нею різними способами:обходила багато лікарів,їхнє лікування допомагає тьльки на декільки тижнів, приймала різні таблетки для покращення імунітету, мила голову різними шампунями від лупи для сухого волосся, милом мила для сухої шкіри, робила безліч масок для волосся, взятих з народної медицини, але нічого не допомагає. Вже витратила тисяці гривень на безкорисне лікування. Лікарі посилаються на проблеми на нервовому грунті,хоча я рідко хвилююсь і нервуюсь. Харчуюся я менш більш нормально. Декілька тижнів тому відмовилась від жирної,солодкої, дуже соленої та перченої їжі, не палю,не вживаю алкоголь. Це б мало сприяти виздоровленню,але чомусь все навпаки,стан дуже погіршився.Дуже шкірва голови свербить,розчешую до крові, страшна лупа,великі білі сухі луски, волосся в поганому стані,хоча я за ним добре доглядаю, почало дуже сильно випадати,слабке,ламке,сухе. Підкажіть,що робити?Як побороти цю хворобу? Мені всього 18 років. Боюсь виходити на вулицю,бо лупу видно здалека. Страшно, що не зможу подолати це. Щиро дякую наперед за відповідь. З повагою, Наталія Кучук

Ответы врачей 2

Болсун Владимир Васильевич
Адрес: г. Киев, Украина, Частная практика
Обязательно лечение печени!ю Желчегонные травы + мята. Эссенциале форте Голову намазать внутренним салом на пол дня, не закрывать пленкой! Смыть детским мылом и намазать одним желтком. Такую процедуру делать раз в неделю! Дайте отдохнуть коже и волосам!
Водопьянов Владимир Анатольевич
невролог, рефлексотерапевт, мануальный терапевт
Адрес: г. Тюмень, Россия, Utair, врач-невролог, парамедик UNAMID
Доброго дня. Проблеми на сам перед лежать у площині: 1. мікро- та макроєлементів, вітамінів і інших корисних речовин 2. якщо іхня кількість на звичайному рівні, то наступний етап - це "усвояемость" корисних речовин, на які впливають супутні хронічні "вялотекущие" захворювання. та комплекс супутних речовин. наприклад, вітамін D не може всмоктуватись без кальцію та вітаміна В 12, або значно знижається. 3. для шкіри, нінгтів, волоссю необхіні вітаміни А та Е, а печінка - це місце, де може порушуватись іхній метаболізм та запас. окрім волосся та шкіри требі звернути увагу на зір та нігті. не обовьязково, але ймовірно там можуть бути невиличкі зміни. це як підтвердження того що недостатьньо вітамінів. 4. стресс теж може впливати на усмоктування вітамінів, тому його неможна виключити повністю. 5. косметичні заходи ніколи не вирішать метаболічні порушення, але вони потрібні на період набуття достатьної концентрації необхідних речовин у крові. це так би мовити під прикриттям симтоматичної терапії проводиться патогенетична(вплив не на симптоми, а на процесси що призвели до порушень). бо поки будуть відновлятися процесси пройде де-який час. 6. треба здати кров на мікро та макроелементи, печінкови проби(супутньо можно подивитись на інши показники біохімії, але те що входять у сплату печінкових проб), УЗИ печінки. якщо є якісь скарги на перший погляд не повьязани з волоссям і шкірою іх треба те ж ураховувати, як супутнє захворювання. неврологічний та терапевтичний осмотр рекомендовано на предмет супутних терапевтичних захворювань, та на предмет лабільності вегетативних структур як мінімум. 7. лише вітамінів в капсулах не достятньо та не основні вони. треба вітамінізіроване харчування: сельд жирна та морква з кукурудзяним або іншим маслом. тому що без жиру вітаміни А, Е, D дуже важко всмоктуються. хоча капсули з вітамінами виключати не треба. риба не може бути заморожена 2 рази. вітаміни групи В можна купити найдешевші в ампулах. та розводити у 1 склянці води під час їжи. але не можна змішувати В1 з В6 та В12. в ранці ,по обіді, вечорі - кожен окремо. ЦЕ ПОТРІБНО РОБИТИ НЕ ЗАЛЕЖНО ВІД БУДЬ ЯКОГО ІНШОГО ЛІКУВАННЯ.