ok.95 | 2014-04-14 07:51:18

УФ-захист

Доброго дня. Чи можна замінити крем з спф захистом олією, наприклад рисових зародків? (на упаковці написано, що вона має властивість захищати від ультрафіолету.) І чи можна зволожуючий крем заміняти оліями? І чи можна підсушувати прищі лавандовою олією чи олією чайного дерева?Дякую наперед)

Ответы врачей 2

Специалист
Здравствуйте,я не рекомендую менять крем солнцезащитный на масло.Любое масло способствует загару,учитывая его текстуру ,повышает риск ожога кожи под действием солнечных лучей!
Лобко Милена Игоревна
Здравствуйте. Нельзя заменять крем с SPF и увлажняющий крем маслами. Подсушивать высыпания маслом чайного дерева возможно, но делайте это крайне аккуратно.