[email protected] | 2014-04-14 18:49:35

Допоможіть розшифрувати

Доброго дня,допоможіть розшифрувати спермограму!!!!Спермограма Об"єм в мл 2.5 мл. більше 2 Колір білувата PH 8 7.2 - 7.8 Час розрідження 30 хв. хв. Вязкість знижена Кількість сперматозоїдів в 1мл 43 млн більше 20 млн. Живі 40 % Мертві 60 % Активнорухливі 31 % більше 25 % Слаборухливі 10 % Дискінез 4 % Нерухливі 55 % Сперматозоїди з нормальною морфологією в % 70 % Патологічні форми:загальний 30 % патологія головки 20 % патологія шиї 8 % патологія хвоста 2 % Змішана патологія 0 % Клітини сперміогенезу 0-1 вп.з од. Лецетинові зерна + од. Епітелій прост. 1-3 в п.з перех.-поод. Аглютинати ++ відсутні Лейкоцити 6-9 в п.з поодинокі в препараті Примітки - Слиз ++ відсутній Еритроцити 2-3 в п.з поодинокі в препараті

Ответы врачей 2

Андреев Андрей Александрович
андролог, уролог
Адрес: г. Киев, отделение урологии ЦГМВД Украины, ул. Бердычевская, 1, 6 этаж
Имеются признаки воспалительного процесса, обратитесь для диагностики к урологу или андрологу
Специалист
Здравствуйте. Рекомендовано сдать анализы на наличие ТОРЧ-инфекций (возможно их наличие). Наступление беременности у супруги возможно в естественном цикле (при условии её здоровья). Для улучшения показателей можно рекомендовать приём таблетированных препаратов (поливитаминных комплексов).