serra | 2014-04-29 14:59:05

вибачте за надокучливість:)

таке питання:якщо дуже часто виникає фолікулярна кіста,це як я розумію гормональні порушення, які аналізи потрібно здавати? тому що в мене беруть тільки мазки на флору та цитологію,контрольне УЗД кожні 3-6міс-чи цього достатньо? коли приймаю Дуфастон кісти нема,перестаю знову появляється.

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Вам бажано здати кров на статеві гормони.КОК Вам ніколи не призначали?