mariana2106 | 2014-05-21 20:14:25

сон

в мене почалося безсоння 6р.назад(після стресу).спочатку приймала: персен, валеріанку, пустирнік,глод,нотта та ін...з 2008 по 2013р. ефект був незначний.. після іще к-ох пережитих стресів і загального наркозу препарати вже ховсім перестали діяти.. почала прийматигомеопатичні препарати+фітотерапія,мілонна,нервікум,ЗСП - ефекту не дало.. приймала гідазепам - допомагав, але викликав звикання. проходила сонографі і ще 4 види сканування голови і шиї - все в нормі! приймаю зараз соннат - ефект незначний, а останнім часом вже тиждень не сплю.. допоможіть будь ласка..

Ответы врачей 2

Лазаренко Ольга Владимировна
Психолог
Адрес: г. Луцк, Украина, Частная практика
Телефон: (099)4847704
Доброго дня, Маріанна. Ви описуєте симптоми, які можуть бути спричинені травмою (яку ви назвали стресом). Психічна травма - це комплекс негативних, несподіваних переживань, які виникають у важких ситуаціях, пов`язаних із загрозою життю, фізичною чи психічною стабільністю. Я працюю з наслідками таких важких ситуацій. Вам може допомогти психотерапія. Щоб оцінити, скільки потрібно зустрічей і як буде пролягати робота, спочатку можна звернутися на першу консультацію по скайпу. Далі ми визначимо, який у вас зараз стан психологічного здоров`я і чи потрібно якийсь час відновлювати ваші психологічні ресурси, щоб безпосередньо працювати з травмою. Коли ресурси відновлені і ваше життя налагодиться, тоді можна буде попрацювати з тою ситуацією, з якої все почалося. І потім, з підтримкою психотерапевта, якийсь час ви ще відчуєте наслідки, а згодом - вони не будуть вас турбувати. Далі етап роботи - це інтеграція цієї ситуації в ваше життя (вже після емоційної переробки) і завершення психотерапії. Ось такий механізм. Звертайтеся, думаю, що багато що можна змінити. Пишіть [email protected]
Рибцун Юлия Валентиновна
логопед
Адрес: г. Киев, Украина, Интитут специальной педагогики НАПН Украины, лаборатория логопедии
Телефон: (067) 421-30-59
Доброго вечора. Сон - невідкладна потреба людського організму, задоволення якої не примха, а необхідна реальність для відпочинку, поновлення сил, переробки стресів і психотравм, які людина переживає щодня. Якщо людина вирішує для себе в силу яких-небудь причин (наприклад, потреби гіпер-контролю) відмовитися від сну, вона потрапляє у створену собою пастку, вийти з якої краще за допомогою очної роботи з психотерапевтом. Ліки дають лише незначний ефект, що пояснюється штучним "примусом" організму заснути, коли психіка насправді "не спить" і намагається контролювати, що відбувається з її господарем і навколо нього. Солодких Вам снів.