11 Ан | 2014-06-04 09:27:57

Тератозооспермія, лейкоспермія еякуляту.

Мне 29 лет, муж., детей нет. В браке полтора года, хотим детей. Сдал спермограму, вот заключение: Тератозооспермія, лейкоспермія еякуляту. В этом месяце хотим пробовать беременеть, какие последствия и можно ли вообще оплодотворить при таком диагнозе. Может ли алкоголь влиять на такой результат? Спасибо... Вот потробное исследование, Колір сірувато-білий Запах специфічний В’язкість 0.7 см Час розрідження 35 хв Об'єм 4.0 мл Реакція 8.9 Кількість лейкоцитів в 1 мл !!! 3.4 x 10^6 Кількість сперматозоїдів в 1 мл 47.5 x 10^6 Кількість сперматозоїдів в еякуляті 190.0 x 10^6 Прогресивно-активнорухливі (a) 23 % a Прогресивно-малорухливі (b) 27 % (a + b) Непрогресивно-рухливі (с) 15 % (c + d) Нерухливі (d) 35 % (c + d) Кількість живих 70 % Нормальні форми !!! 2 % Дегенеративні форми 98 % Патологія голівки 92 % Патологія тіла 49 % Патологія хвоста 37 % Цитоплазматична крапля 3 % Індекс тератозооспермії 1.81 Індекс деформованих сперматозоїдів 1.78 Епітелій 0-1 в п/з Ліпоїдні тільця незначна кількість Клітини сперматогенезу 0-0-1 в п/з Агглютинація не виявлено Еритроцити не виявлено Кристали Бетхера не виявлено Слиз + Агрегація не виявлено Сперміофаги не виявлено Кристали сечової кислоти не виявлено Флора коко-бацилярна велика кількість

Ответы врачей 1

Андреев Андрей Александрович
андролог, уролог
Адрес: г. Киев, отделение урологии ЦГМВД Украины, ул. Бердычевская, 1, 6 этаж
Имеются признаки воспалительного процесса и снижения количества нормальных морфологических форм сперматозоидов. Обратитесь к урологу или андрологу очно для обследования и назначения лечения