mar_ta | 2014-06-11 14:05:11

Расшифруйте пожалуйста спермограмму

Может ли быть в ней причина того что долго не беременнею? Кількість мл 2,6 Час розрідження хв : -через60 хвилин після одержання матеріалу-рідка В`язкість см - 0,1 Реакція(рН) - 7,7 Кількість сперматозоїдів в1 мл- млн 43,3 Кількість сперматозоїдів в еякуляті - млн 112,6 Рухливість(групи а+b+с) % -58,2 Швидка поступальна рухливість(група а) -% 43,2 Повільна поступальна рухливість(групаb) -% 7,6 Непоступальна рухливість (група с) % 7,4 Нерухливих(групаd) % -41,8 Концентрація рухливих сперматозоїдів млн/мл 25,2 Конц сперматозоїдів зі швидкою поступальною рухливістю(група а) в1мл - млн/мл 18,7 Конц.сперматозоїдів з повільною поступальною рухливістю(групаb) в1мл - млн/мл 3,3 Концентрація функціональних сперматозоїдів в1 мл- млн/мл 14,0 Середня швидкість mic/sec - 15,0 Індекс рухливості - 259 Кількість рухливих сперматозоїдів в еякуляті -млн 65,5 Кількість функціональних сперматозоїдів - млн 36,4 Кільк.сперматозоїдів в еякуляті з поступальною рухливістю( група а+b) -млн 57,2 Живі % - 83 Мертві % -17 З нормальною морфологією % -20 (>=15% ( критерійKruger) Дегенеративні форми % -80 Патологія голівки % -44 Патологія шиї % -26 Патологія хвоста % -10 Агрегація сперматозоїдів : негативний Аглютинація сперматозоїдів + Клітини сперматогенезу % -2,0 Еритроцити : -не виявлено Лейкоцити - 0-1

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Здравствуйте! Показатели спермограммы имеют отклонения, которые могут быть причиной бесплодия. По количеству и подвижности претензий нет, но обратите внимание на дегеративные формы, 80% сперматозоидов имеют отклонения, причем большинство а патологией головки, несущей генетическую информацию. Вам с мужем следует обратиться в клинику репродуктологии, мужу желательно добавочно пройти НВА-тест на степень зрелости сперматозоидов и со всеми обследованиями обратиться к андрологу. Вам следует планировать ЭКО+ИКСИ, от показателя НВА-теста будет зависеть нужно ПИКСИ для ИКСИ или можно обойтись без него.