Сильний біль в животі. Втрата свідомості.

Вночі в чоловіка сильно заболів живіт, побілів, втратив свідомість, після дефекації покращало. Швидка відпустила додому після рентгену черевної порожнини, ОАК в нормі, ОАМ - еритроцити 5-6, білок 0099, лейкоцити 1-3. Вранці зробили УЗД черевної порожнини- відхилень немає. Підскажіть, які обстеження потрібно пройти, до якого лікаря звернутися. Дякую!

Ответы врачей 2

Специалист
повторіть ан сечі і консультація уролога при необхідності
Специалист
к урологу.похоже на приступ почечной колики.сомневаюсь что в почках на УЗИ даже песка не нашли