sveta91 | 2014-07-16 19:45:10

Молочниця

Доброго дня! Я лікувала молочницю за 10 днів до місячних, і після місячних через тиждень, знову з явилися білі виділення, це знову почалася молочниця? статевих відносин за цей період не було.

Ответы врачей 2

Крючков Константин Юрьевич
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, Украина, б-р Ивана Лепсе, 65 Клиника ISIDA
Телефон: 0 800 60 80 80 тел.: +38 (044) 455 88 11
Добрго дня, Світлана! Вам необхідно здати мазок на мікрофлору та бак посів виділень. На основі результатів аналізів пройти лікування.
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня, Світлана! скоріше за усе це знов молочниця, її загострення провокують місячні. Лікування має бути комплексним (вагінальна форма +пероральна), флуконазол 150 раціонально додатково від основного курсу лікування приймати в перший день місячних протягом 3 циклів.