julia_23 | 2014-08-19 11:36:49

Інфекція

Допоможіть будь ласка. У мене свербіж, постійні виділення, інколи жовтуваті. Проблема в тому, що на даний момент я в Польщі, до спеціаліста дорого, а в аптеці не знаю що купувати. Роблю ванночки з настою ромашки. Мій хлопець говорить, що у нього теж не все в порядку. Чи могола я його чимось заразити чи він мене. Перед цим була на морі не в дуже хороших санітарних умовах. Підкажіть чим лікуватися поки не повернуся додому, щоб піти до спеціаліста. Дякую!

Ответы врачей 1

Лахно Игорь Викторович
акушер-гинеколог
Адрес: г. Харьков, Украина, Харьковский городской перинатальный центр, кафедра перинатологии, акушерства и гинекологии
Телефон: 0955347208
Уважаемая пациентка! Эмпирические подходы к лечению иногда обходятся дороже. Тем не менее Вы можете попробовать недорогие свечи с хлоргексидином или бетадином.