tonya | 2014-09-17 19:42:35

Доброго дня! я звертаюся з таким питаням, в мене донечка їй 4 рочки і в...

Доброго дня! я звертаюся з таким питаням, в мене донечка їй 4 рочки і в неї досі коретке і рідке волосся тобто дуже повільно росте, а коли розчісуеш то на гребінці залешається волосся в великій кількості що ви порадите?

Ответы врачей 1

Погребняк Марина Ивановна
гомеопат
Адрес: г. Киев, Украина, ул.Братская, 10. Метро'Контрактова плоша'
Телефон: +38 050 425 14 54
Доброго дня, звертайтесь до мене , в моєї практиці лікара-гомеопата такі випадки вже були. Рідке та випадаюче волосся підкорегуемо . Перестане випадати. Можу навести вам приклади ,коли на голові у жіночці були вже площі с п,ятак без волос, та ще багато інших. Дзвоніть , будь ласка, 0504251454 . Дивитись тут http://homeopath.in.ua/