ivan93 | 2014-09-26 18:57:50

МРт

Пол: мужской. Возраст: 21 год. Доброго дня! Допоможіть будь ласка з розшифрокою МРТ ППН Незначне збільшення в обємі раковин носових порожнин з ознаками помірного набряку. В лунках решіткової кістки,переважно справа, простежується незначний пристінковий набряк слизовох оболонки Висновок. МР ознаки помірних запальних змін слизовох оболчки лунок решіткової кістки та незначного набряку раковин носових порожнин. Насморку, температури та інших симптомів ГРВІ немає. Лише головний біль та світобоязнь. Чи повязане це з головним болем в області фронтальних пазух та світобоязню? Потрібний очний оляд у ЛОРа?

Ответы врачей 2

Образцов Игорь Геннадьевич
лор
Адрес: г. Киев, «КЛІНІКА ОБРАЗЦОВА»
Телефон: 0505148201,  [email protected]
Здравствуйте, при данной МРТ картине показан осмотр отоларинголога С уваж, Образцов И.Г.
Прокопович Виктор Степанович
лор
Адрес: г. Киев, Украина, Медицинская сеть «Добробут»
Телефон: 044 495 2 888
доброго дня . для корректної відповіді звичайно потрібен лор огляд. Зміни слизової не специфічні , і можуть бути навіть при звичайній застуді. Будьте здорові . з повагою Віктор Прокопович.