Яна_11 | 2014-11-02 16:46:10

полікістоз

Пол: женский. Возраст: 29 лет. доброго дня! мені 29 років, з 18 років мені ставлять діагноз полікістоз яєчників. Завагітніла за допомогою ШЗ, маю трирічну дитину. Вагітніти на даний час не збираюся, почуваюся добре, нічого не турбує, зайвої ваги не маю, але проблема в тому, що півроку тому на узд грудей виявили початок мастопатії, а також місячні практично не йдуть, затримки 5-7 місяців, Скажіть, будь ласка, чи потрібне мені лікування (профілактика) з моїм діагнозом? І чи доцільно приймати КОК заради врегулювання на певний період менструації? Дякую.

Ответы врачей 1

Банников Владимир Иванович
Адрес: г. Киев, Украина, Клиника «Исида IVF»
В данном случае приём КОК целесообразен. Какой препарат лучше решить с врачём.