diana22 | 2014-11-12 18:09:24

вагітність

Пол: женский. Возраст: 22 года. доброго вечора...скажіть будь ласка. у мене 6 тижнів..і я не приймаю ніяких вітамінів..чи правильно я роблю? чи краще піти до лікаря щоб щось призначив...у гінеколога я ще ні разу не була за час вагітності...і не знаю що робити..??? і чи можу я обстежуватись і ставати на облік не за місцем прописки???

Ответы врачей 2

Специалист
Доброго дня, Діана! З вітамінів вам необхідно приймати фолієву кислоту. Огляд гінеколога і УЗД необхідні для того, щоб визначити, чи розвивається вагітність і чи все гаразд. На облік можна стати в спеціалізованих приватних клініках, які мають право вести вагітних. (Вам необхідно уточнити цей момент при записі). В більшості державних жіночих консультацій, питання прописки також можна вирішити. Бережіть себе!
Сергиенко Алёна Николаевна
эндокринолог, репродуктолог, акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, Частная КЛИНИКА АКЛИНИК (Киев, Харьковское шоссе 182,2 этаж, оф. 234)
Телефон: 0672705993, 0932705993
вам следует сделать узи и убедится что беременность маточная.