aliona1313 | 2014-11-13 22:26:49

Гінекологія

Пол: женский. Возраст: 18 лет. Добрий день, Була затримка 3 дні, пішла до гінеколога здала аналізи - отримала результати( тип 2. запальний тип мазка.Флора - змішана значна) Що робити?

Ответы врачей 2

Сергиенко Алёна Николаевна
эндокринолог, репродуктолог, акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, Частная КЛИНИКА АКЛИНИК (Киев, Харьковское шоссе 182,2 этаж, оф. 234)
Телефон: 0672705993, 0932705993
необходимо сделать тест на беременность.УЗИ малого таза.Могу предложить свою помощь
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня! Запальний тип мазка не може бути причиною затримки місячних, тому радив би Вам пройти УЗД органів малого тазу. По результатам мазка гінеколог має призначити місцеве лікування.