factor | 2014-11-20 15:14:15

Дитина не хоче говорити

Пол: женский. Возраст: 24 года. Добрий день! Моєму синові 2 рочки. Майже всі його ровесники стараються повторювати слова. Мій син говорить, але по мелочах, він попросить їсти, пити, скаже да, не, деякі елементарні слова і все. Не хоче нічого повторювати, в нього головне слово 'то-то'. Він все розуміє, знає де чия річ лежить, що де стоїть, а от сказати не може чи не хоче. може я від нього багато вимагаю? Весною хочу давати в садочок і боюсь, що він за себе нічого не зможе сказати і я не зможу проконтролювати ставлення вихователів і діток.

Ответы врачей 3

Коленчук Наталия Николаевна
Адрес: г. Киев, Украина, ул.Плеханова, 6а, МЦ Адонис-О Логопед
Телефон: 380509747767
Максимально приділіть увагу інтелектуальному розвитку. Просіть його відповідати, хваліть за будь-які слова. Спробуйте пограти з ним - нехай виправить маму. Ви , наприклад, неправильно називаєте колір, або якусь річ. Спитайте - чи правильно Ви сказали? Почекайте ( тобто не панікуйте) ще з піврочка, але не гайте часу! Хай щастить!
Рибцун Юлия Валентиновна
логопед
Адрес: г. Киев, Украина, Интитут специальной педагогики НАПН Украины, лаборатория логопедии
Телефон: (067) 421-30-59
Доброго дня. Слід обов"язково проконсультуватися у невропатолога з метою виключення органічних уражень центральної нервововї системи дитини, у вчителя-логопеда з метою надання вчасної допомоги з подолання затримки мовленнєвого розвитку.
Ярош Татьяна Александровна
Телефон: 067-698-72-25
Добрий день! Було б дуже добре оформити дитину в логопедичний садок. Але , якщо це неможливо, то будь - який садок піде на користь, бо дитина буде спілкуватись з однолітками, і це дасть поштовх розвитку мовлення. Вдома рекомендовано щодня виконувати елементарний масаж долонь і пальчиків дитини- це добре стимулює мовні центри у корі головного мозку. Також ліпка, малювання, конструктори, мозаїка. Через деякий час відчуєте зміни на краще. і бажано ве- таки пройти обстеження у логопеда.