liliya.zaporozhets | 2014-11-27 07:53:01

ВСД

Пол: женский. Возраст: 39 лет. голова не ясная, кружиться, кажется что в голове что-то шевелится, появляется страх, что упадешь, потеряешь сознание и после этого учащается пульс. болезнь боткина, язва двенадцатиперстной кишки По ВСД- приняла уколы натрий бром, нимид,мильгамма, квертин

Ответы врачей 2

Мелех Олег Орестович
невролог
Адрес: м. Золочів, Україна, Золочівська ЦРЛ
Телефон: 096 5442073
Так, у вас вираженні прояви ВСД і вам потрібно почати ефективно з цим боротись. Найкраще вам лікуватись за місцем проживання, щоб лікуючий лікар зміг підбрати для вас найбільш ефективне і раціональне лікування, також важливо, щоб з кожним наступним візитом він міг його коригувати. Вирішення цієї проблеми може зайняти достатньо часу, але воно цього вартує, тому наберіться терпіння.
Бабий Игорь Петрович
невролог
Адрес: г. Киев,Украина, Клиника здоровых сосудов
Телефон: 050-352-52-28
Что будете делать дальше?