lerka555 | 2014-12-15 15:24:22

операція по катаракті

Пол: женский. Возраст: 25 лет. добрий день. скажіть будь ласка чи можна робити операцію по катаракті 90 річному мужчині, чи є якість протипоказання? які обстеження потрібно пройти перед операцією? дякую.

Ответы врачей 3

Кубрак Наталия Викторовна
офтальмолог
Адрес: г. Киев, Украина, Медицинская сеть «Добробут»
Телефон: 044 495 2 888
Здравствуйте. Противопоказаниями к оперативному лечению катаракты могут быть как офтальмологические (это решается индивидуально при осмотре), так и общеклинические. Пациент должен быть обследован у терапевта ( общий анализ крови, общий анализ мочи, глюкоза крови, протромбиновый индекс, электрокардиограмма, консультация невропатолога, консультация ЛОРа (нет хронических очагов инфекции в пазухах), консультация стоматолога (все зубы санированы), консультация хирурга и уролога , консультация эндокринолога ( если есть эндокринологическая патология), флюорография. С вышеперечисленными анализами и осмотрами должен проконсультировать терапевт и написать заключение, что пациент может перенести оперативное лечение. С ув Кубрак НВ.
Стогова (Кухарская) Ольга Сергеевна
Адрес: г. Киев, Украина, КГКОБ «Центр микрохирургии глаза»
Телефон: 093-353-56-58 (Life)
Добрий день! Перед операцією необхідно здати аналізи (загальний аналіз крові, сечі, глюкозу крові, RW, HBsAg), зробити кардіограму, флюорографію та пройти спеціалістів: терапевта, невропатолога, уролога, стоматолога, ЛОРа, хірурга, ендокринолога тощо. В результаті проведених досліджень виявляються супутні захворювання, які тією чи іншою мірою можуть служити протипоказаннями до проведення операції. В будь-якому випадку спочатку необхідно проконсультуватись з офтальмохірургом. Всього найкращого!
Красуцкий Виктор Иосифович
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Димитрова, 5 Б, Главный врач офтальмологической клиники 'Эксимер'
Телефон: (044) 238 68 00
Доброго дня! Вікових обмежень для проведення операції по заміні кришталика немає. Протипоказаннями являються тільки соматичні захворювання, такі як некомпенсованій цукровій діабет чи артеріальний тиск, та інше.