Гормони

Пол: женский. Возраст: 30 лет. Я вже Вам писала. В мене затримка місячних (62 днів циклу). Лікар назначала аналізи на ТТГ, Т3,Т4, пролактин, УЗД малого тазу і щитовидки. Все зробила, виявили збільшену щитовидку і АІТ, пролактин в нормі. Лікар буде після свят, зараз на лікарняному, тому я писала Вам, що ще потрібно перевірити. Ось результати отриманих аналізів. 1. Лютеїнізуючий гормон 6.2 мМО/мл (Фолікулярна фаза: 2.4 - 12.6. Овуляторна фаза: 14.0 - 95.6 Лютеїнова фаза: 1.0 - 11.4). 2. Фолікулостимулюючий гормон 2.9 мМО/мл (Фолікулярна фаза: 3.5 - 12.5. Овуляторна фаза: 4.7 - 21.5. Лютеїнова фаза: 1.7 - 7.7). 3. Прогестерон 6.38 нг/мл (Фолікулярна фаза: 0.2 - 1.5. Овуляторна фаза: 0.8 - 3.0. Лютеїнова фаза: 1.7 - 27.0). 4. Естрадіол 213.7 пг/мл (Фолікулярна фаза: 12.5-166.0. Овуляторна фаза: 85.8-498.0. Лютеїнова фаза: 43.8-211.0). 5. Тестостерон загальний 3.45 нмоль/л (0.290 - 1.67). 6. Глобулін, що зв'язує статеві гормони 75.01 нмоль/л (32.4 - 128.0). 7. Індекс вільного андрогену 4.6 % (0.297 - 5.62). Трохи важко трактувати результати, тому що точно незрозуміло яка зараз фаза, однак протягом даного циклу міряла базальну температуру і овуляції немає, однак зараз таке відчуття ніби скоро прийдуть місячні. Що робити з тестостероном? Це через нього проблеми з циклом? Що робити?

Ответы врачей 3

Кирилюк Екатерина Николаевна
Адрес: г. Киев, Украина, Медицинская сеть «Добробут»
Телефон: 044 495 2 888
Вам нужно дообследовать щитовидную железу , для этого нужно сделать узи щитовидной железы и обратиться на консультацию к эндокринологу. По поводу приема Диане , это все верно.
Кирилюк Екатерина Николаевна
Адрес: г. Киев, Украина, Медицинская сеть «Добробут»
Телефон: 044 495 2 888
Да, проблема может быть в тестостероне. Лечение должен назначать гинеколог. Какие результаты ТТГ, Т4св, АТПО,АТТГ , так как при их нарушении также может быть нарушение менстр. цикла.
Кирилюк Екатерина Николаевна
Адрес: г. Киев, Украина, Медицинская сеть «Добробут»
Телефон: 044 495 2 888
Вам делали Узи органов малого таза( яичники)?