yulia1215 | 2015-01-10 01:50:53

Кольпіт

Пол: женский. Возраст: 22 года. Добрий вечір,в мене кольпіт і я б хотіла дізнатися чи потрібно якось лікувати свого чоловіка..симптомів в нього ніяких немає і я десь читала що це жіноче захворювання..але я ненаю чи не заражуся я знов повторно від чоловіка цим захворюванням бо курс лікування я пройшла а чоловік нічим не лікувався..якщо потрібно чоловіка лікувати то напишіть будь ласка якими препаратами і дозування...дякую

Ответы врачей 1

Бабенко Оксана Михайловна
репродуктолог, акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, МЦ "Мать и дитя"
Телефон: 0978794838
Все зависит от того какой кольпит, если трихомонадный, то лечиться надо обоим. Если молочница, то партнер лечится только если есть жалобы