993serhio993 | 2015-01-15 15:31:26

лікування

Пол: мужской. Возраст: 22 года. Доброго дня, у мені появилися на статевому органі меленкі бородавки, я пішов до лікаря і він мені виписав мазь, якою користуюся і зараз (4 дні) і покишо ніякого ефекту, як виявилося у жінки теж на статевому органі теж саме, вона вагітна (7 місяць) я пішов з жінкою до гінеколога і він призначив діагностику в лабораторії, нам пийшли результати і там написано що виявлено вірус ПАПІЛОМОВІРУС ВИСОКООНКОГЕННОГО ТИП 18 та ПАПІЛОМОВІРУС НИЗЬКОГООНКОГЕННОГО ТИП 6. Порадьте будь ласка що далі?

Ответы врачей 2

Кицюк Наталія Ігорівна
дерматолог
Адрес: м. Бровари, Україна, Броварська ЦРЛ
Телефон: 063-640-83-09
Так, результати аналізу свідчать про те, що у Вас папіломовірус. Для його лікування лише місцевого лікування мазями/кремами недостатньо. Потрібно пройти спеціальну противірусну терапію (приймати препарати всередину) і т.д. Можливо, необхідна консультація суміжних з дерматологом спеціалістів. Детально можна говорити під час візиту до лікаря.
Борисенко Сергей Леонидович
Адрес: г. Киев, Украина, КНП "Дерматовенерология" в г.Киеве (ул.Саксаганского 72)
Телефон: тел +380504628682
Я думаю, что Вам надо обсудить эту ситуацию с лечащим доктором.