gsm | 2015-01-23 17:58:22

Біль у лівій половині калитки з поширенням в черевну порожнину.

Пол: мужской. Возраст: 28 лет. Добрий день.Мені 28 років,маю четверо дітей.Протягом останього року турбують періодичні тупі болі в лівій стороні калитки,які віддають в лівий пах і низ живота.Хочу зазначити що болі зявляються лише тоді,коли займаю сидяче положення.Тривають недовго і поступово зникають.Раніше при чхані спостерігав болі в калитці.Загальне почуття добре.При пальпації яєчко не болюче,не гаряче і не червоне.З чим це повязане і що ви мені порадите.Дякую.

Ответы врачей 2

Специалист
Согласен. Необходимо УЗИ органов мошонки для исключения варикоцеле (варикозного расширения вен мошонки). Кроме того, проконсультируйтесь у невролога, т.к. появление болей, в определенном положении тела, может быть связано с остеохондрозом пояснично-крестцового отдела позвоночника.
Лысенко Николай Николаевич
уролог
Адрес: г. Киев, Украина, ул.Ю. Коцюбинского 9а, корп 2, каб 317 (3этаж), Институт Урологии НАМН Украины
Необходимо УЗИ органов мошонки.