zhuk2015 | 2015-02-19 22:23:46

Длякогось то може бути дивним, але у мене така проблема - я ненавиджу коли цямкають....

Пол: женский. Возраст: 21 год.

Ответы врачей 5

Гринчак Игорь Игоревич
Психолог
Адрес: г. Киев, Украина, Центр психотерапии и лечения зависимостей
Ви знаете, це лікуеться до волі просто... Навіть простіше ніж Ви думете. За ОДИН СЕАНС. І "плямкання і чмакання" буде викликати у Вас іншу реакцію (спокійну з гумором) . Цікаво? Пишіть мені - [email protected]
Климчук Виталий Александрович
Психолог
Адрес: г. Житомир, Украина, Житомирский госуниверситет, Кафедра социальной и практической психологии; Частная практика
Телефон: 096 565 95 10; 093 131 63 24
Якщо говорити про наслідки для вас - то є гарні шанси, що Ви перестанете нервувати, коли хтось їсть, як би огидно він не цямкав і плямкав.
Климчук Виталий Александрович
Психолог
Адрес: г. Житомир, Украина, Житомирский госуниверситет, Кафедра социальной и практической психологии; Частная практика
Телефон: 096 565 95 10; 093 131 63 24
Я опишу, як проходить терапія у методі, яким я користуюсь (когнітивно-поведінкова терапія). У інших методах - процес може бути трохи іншим. Перша зустріч - знайомство й обстеження. Це треба, щоб ми налагодили стосунок, щоб мали спільну картину ситуації, і щоб я міг скласти орієнтовний план терапії, і зорієнтувати вас у кількості зустрічей. Це свого роду огляд території і прокладання контуром нашого шляху. Друга і наступні зустрічі - це власне сама робота за планом. У вашому випадку ми спочатку попрацюємо на рівні теперішньої ситуації: розберемо детально, що відбувається, як ви реагуєте на різних рівнях (думки, почуття, тіло, поведінка). Потім складемо план дій: що робити на кожнрму з рівнів, і у вас буде домашнє завдання. Потім, коли стан ваш і оточення трохи нормалізується, ми, можливо, підемо у минуле, щоб розібратися із травматичними спогадами, і проведемо їх рескрипцію. Це - дуже оріжнтовно, і я не можу поки описати конкретних технік, бо все підбирається індивідуально, після першої зустрічі. Щодо наслідків - обіцяти щось важко, бо багато чого залежіть від вашої готовності діяти, виконувати домашні завдання і т.д. Але, якщо загалом, то більшість моїх клієнтів, які не покидають терапію в середині процесу, досягають гарних результатів (як правило, протягом 8-16 сесій).
Климчук Виталий Александрович
Психолог
Адрес: г. Житомир, Украина, Житомирский госуниверситет, Кафедра социальной и практической психологии; Частная практика
Телефон: 096 565 95 10; 093 131 63 24
Якщо це вам заважає жити - з цим можна справитися за допомогою психотерапії.
Панасенко Александр Евгеньевич
Психолог
Адрес: Центр Онлайн Психологии Александра Панасенко
Телефон: 89261269924
Добрый вечер. Вспомните свою первую реакцию, на это. Попробуйте связать с конкретным событием. Когда у Вас это началось?