qwedsazxc | 2015-02-25 11:25:28

нервний тремор

Пол: женский. Возраст: 37 лет. Доброго дня.Мені 37 років.Мене турбує досить ранима нервова система.Найменше хвилювання викликає прилив жару в голову,розлад кишечника, тремтіння всього тіла, тахікардію,почуття страху. Особливо часто це трапляється вночі.Що це зі мною? переривання вагітності в терміні 20 неділь 9 місяців назад антидепресанти, мікстура кватера

Ответы врачей 2

Хонда Александр Валериевич
Адрес: г. Киев, КМКЛ №1
Телефон: 067-726-00-65, [email protected]
по всей вероятности у вас вегетативная система дала сбой после перенесенного стресса, приходите на консультацию подберем вам лечение
Водопьянов Владимир Анатольевич
невролог, рефлексотерапевт, мануальный терапевт
Адрес: г. Тюмень, Россия, Utair, врач-невролог, парамедик UNAMID
Доброго дня, якщо ви самі розумієте, що у вас ранима нервова система, то Ви відповіли на Ваше запитання "що з вами". але антідепресанти не допоможуть нажаль. до того ж вони досить коварні. якщо не дотримуватись жорстких правил: тільки антідепресанти 4-го покоління і приймати по схемі: спочатку по збільшувати дозу до середньої терапевтичної, потім тривалий час середньотерапевтичну дозу, а потім зменьшувати дозу. але я б не радив приймати їх зовсім. зайдіть на мій сайт vodopianov.net і надішлить мені звідци письмо. я вишлю вам на зразок амбулаторну карту, ви її заповните і поверните мені. тоді можно буде говорити о заключенні і порадах.