123ks | 2015-02-25 16:42:37

Доброго дня ! Підскажіть будь ласка мені 34 роки робота фізично важка більше місяця назад...

Пол: мужской. Возраст: 34 года. неприємний зуд в задньому проході, зовнішня тріщина десь 0.5см поздовжня, незначна кровотеча після випорожнення, неможливість нормально витертись грві, бронхіт, більше ніяких ванночки із лікарських трав ромашка, нагідки. 10днів змазування обліпиховою олією+ обліпихові свічки на ніч 10днів - результату не дало. мазь преднікарб 5днів тимчасове полегшення

Ответы врачей 5

Специалист
Добрий день.Це не лікування,а профанація.Для лікування гострих та підгострих анальних тріщін має застосовуватись комплексний медикаментозний підхід з дієтою,при лікуванні хронічних анальних тріщин - оперативне лікування і тільки .Буду радий вам допомогти.
Ткаченко Федот Геннадьевич
проктолог
Адрес: г. Киев, Украина, Проктологический центр Украины
Телефон: 8-050-3584323
Крім цих заходів по приймаєте наступне: 1) Флебодіа 600 по 1т в день курсом 1-2 місяці. 2) Мазь "Постерізан-форте" 2-3 рази на день, вводити в анальний канал і наносити на анальну тріщину протягом 7 днів, далі мазь "Постерізан" вводити в анальний канал 2-3 рази на день протягом 14-21 дня. Сподіваюсь що мої рекомендації будуть корисними для вас однак вони не замінять очного огляду проктолога. Удачі вам і здоров'я.
Ткаченко Федот Геннадьевич
проктолог
Адрес: г. Киев, Украина, Проктологический центр Украины
Телефон: 8-050-3584323
Добрий день. Облепіхові свічки це не найкращий засіб для лікування анальноі тріщини. Для успішного лікування цього захворювання потрібен комплексний підхід. Перше за все потрібно нормалізувати роботу кишечника. Для заживлення тріщини необхідно добитися м'якого щоденного випорожнення кишечника. Після дефекаціі підмивайтесь теплою водою по типу висхідного душа.
Луцик Андрей Петрович
Адрес: г. Киев, Украина, Национальный медицинский университет, кафедра Хирургии №1; Проктологический центр Украины; Клиника «Обериг»
Телефон: (097) 398-33-54
Вам необхідно звернутись на консультацію до дерматолога для встановлення причини дерматиту. У осіб, які працюють фізично, найчастіше спостерігається грибковий дерматит (внаслідок підвищеної пітливості шкіри). Якщо діагноз грибкового ураження шкіри підтвердиться, то вам призначать відповідне лікування і через 3-4 тижні симптоми минуть.
Луцик Андрей Петрович
Адрес: г. Киев, Украина, Национальный медицинский университет, кафедра Хирургии №1; Проктологический центр Украины; Клиника «Обериг»
Телефон: (097) 398-33-54
Доброго дня. Вам призначили лікування з приводу анальної тріщини, але, на мою думку, це не анальна тріщина. Первинне захворювання - це дерматит, через який запалена та набрякла шкіра тріскається. Саме з цыэъ причини дане лыкування абсолютно не допомагаэ.