vitaminka1 | 2015-02-25 18:49:34

хронічний Епштейн-Барр

Пол: женский. Возраст: 28 лет. Доброго вечора, Юрію Олександровичу. Хворію Епштейн-Барр вже 1,5 роки. Пролікувалась наступними препаратами: вальтрекс, валавір, цимевен, медовір, панавір, різного роду імуностимулятори та інтерферони, імуноглобуліни. Проте вірес в ПЦР і досі в активній формі. Максимум вдавалось заглушить на 1 місяць. Симптоми: хронічна втома, субфібрилітет, проблеми зі шлунком, кишківником, біль в підшлунковій, особливо в печінці, постійне відчуття роздратованості. Іммунограма з відхиленнями відповідно. На цьому фоні розпочався постійний кандидоз. Що б Ви могли порадити, вже сил немає.... панкреатит, холецистит, гастрит, дискенезія жовчовивідних шляхів, порушення терморегуляції вальтрекс, валавір, цимевен, медовір, панавір, різного роду імуностимулятори та інтерферони

Ответы врачей 2

Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
Добрий день! Шановна хвора, Вам необхідно обов язково обстежитись на ВІЛ-інфекцію. При від ємних результатах на ВІЛ, на мою думку, Вас просто "залікували" хіміопрепаратами і мабуть доцільно змінити тактику. Доктор меднаук Ірина Анат. Боброва (т.492-34-80/81).
Жигарев Юрий Александрович
инфекционист
Адрес: г. Киев, Украина, 4 ГКБ, ул. Соломенская, 17
Телефон: 063 659 63 67
К сожалению, в Вашей ситуации по интернету посоветовать ничего не могу. Нужна очная консультация