dianitka | 2015-03-06 15:25:07

Що робити з утвореннями? Чи є рак?

Пол: женский. Возраст: 48 лет. Доброго дня, підкажіть будь-ласка. В моєї мами 1966 р.н., було виявлено13.02.15 вузлову фіброміому т/матки в розмірі 4 см. Було прийняте рішення про госпіталізацію. 18.02.15 було проведено РДВ. вузол доброякісний. В ході обстеження, на УЗД щитовидної залози (19.02.15) був виявлений утвір 17*12*19 мм кістозно-солідної будови з масивною васкуляризацією. Видалення фіброміоми відклали. Після цього були здані аналізи: 20.02.2015 ТТГ 2.66. Та того ж дня була пункційна біопсія щитовидної залози. Результати: На фоні кістозного вмісту виявляється компонован. фолікулярно та переважно сплощеного епітелію з проліферацією. Пізніше були ще раз здані аналізи 26.02.2015 : ТТГ 1.84, ТЗ вільний 3,29, Т4 вільний 1.06, Пероксидаза щитоподібної залози , антитіла 10,47, АТТГ 35,77, рецепроти ТТГ, антитіла IgG <0,3. Глікований гемоглобін 5.12. Чи можна вважати, що мама онкохвора, і що робити з цими утвореннями????

Ответы врачей 3

Болгов Михаил Юрьевич
хирург-эндокринолог
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Вышгородская 69, корпус "Клиника", хирургическое отделение
Телефон: (044) 431 03 86
Для узлов в щитовидной железе наиболее информативным методом является пункционная биопсия, которую лучше выполнять в специализированной клинике
Болгов Михаил Юрьевич
хирург-эндокринолог
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Вышгородская 69, корпус "Клиника", хирургическое отделение
Телефон: (044) 431 03 86
Наиболее информативным методом для узлов в щитовидной железе является пункционная биопсия, которую лучше выполнять в специализированной клинике.
Болгов Михаил Юрьевич
хирург-эндокринолог
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Вышгородская 69, корпус "Клиника", хирургическое отделение
Телефон: (044) 431 03 86
По имеющимся данным признаков злокачественности нет. Весь вопрос в квалфикации докторов, сделавших такое заключение, ведь 100% уверенности вообще в медицине практически не бывает.