andjogi | 2015-03-11 23:54:07

підвищена жирність на лобі і прищі

Пол: мужской. Возраст: 31 год. у мене постійна підвищена жирність на лобі і прищі язва дванадцятипалої кишки у дерматологів- жодного полегшення

Ответы врачей 2

Кицюк Наталія Ігорівна
дерматолог
Адрес: м. Бровари, Україна, Броварська ЦРЛ
Телефон: 063-640-83-09
Добрий день! Опис Вашої клінічної картини схожий на себорейний дерматит. Акнетін недоцільно застосовувати Вам на даний момент (це системний ретиноїд). Для Вас можна підібрати правильний догляд за шкірою та більш раціональнаші засоби для лікування (місцеві). Рекомендую очний огляд у дерматолога. Можете записатися на прийом до лікаря в клініку "Довголіття родини" (http://dovgolittya-rodyni.com.ua/)
Борисенко Сергей Леонидович
Адрес: г. Киев, Украина, КНП "Дерматовенерология" в г.Киеве (ул.Саксаганского 72)
Телефон: тел +380504628682
Скорее всего, это проявления себореи. Посетите дерматолога очно.